Startupy bez jména

se občas objeví.

Jeden takový se nam narodil. A za posledních 8 měsíců jsme na vymýšlení jména prostě…nemeli čas. Byli tu zábavnější věci k řešení.

Postavili jsme a 3x zpivotovali kompletní technologické řešení, nadesignovali a zase zahodili celý front-end, našli jsme první klienty a získali od nich data, rozložili jsme vše do na sobě nezávislých částí a zase to celé složili zpátky do funkčního a škálovatelného celku, znovu jsme vymysleli celý deployment a přepsali vše ze 4 různých jazyků zpátky na jeden.

Je nás 6-12, podle toho kolik se nás vejde najednou do místnosti a díky našim full-time zaměstnáním se nezřídka nacházíme ve 4 různých časových zónách napříč kontinenty. Máme společnou lásku k datům, vytrvalost a touho po svobodě – nedělat už znova v anonymních korporátech na zbytečných projektech, ale mít možnost přestěhovat celou firmu na zimu na Filipíny a chvíli žít tam.

Chceme od života víc.

Nabízím Ti poslední volné místo před prvním raisem a uzavřením skupinky “těch co to na začátku postavili”.

V nejbližších týdnech budeme stavět API pro search engine (nad Elasticem) a API pro recommendation engine – abychom uzavřeli self-learning loop. Pak už shippujeme hotový produkt k prvním klientům.

Umíš Python a zajímá tě D3, machine learning, Pandas a Neo4j?
Myslí ti to lépe než všem ve tvém okolí?

Najdi si na mě kontakt a ozvi se.

Facebook
Twitter
LINKEDIN