Proč jsem ve straně.

V krajských volbách jsem dostal 59 preferenčních hlasů. Všem moc děkuji a zároveň to trochu nechápu – nečekal jsem, že mezi těmi pár nadšenci, co v téhle zemi ještě chodí k volbám, bude tolik lidí, co mě znají.

Šel jsem do strany, protože mě kamarádi při hospodských půtkách začali uzemňovat hláškou “tak proč teda nejdeš do politiky, když seš tak chytrej?”. A protože jedna z myšlenek co hlásám je, že politiku by měli dělat hlavně lidé, kteří ji dělat nechtějí, tak jsem šel.

Jsem třetím rokem členem Svobodných, protože si myslím, že neexistuje jiný,efektivnější způsob, jak zabránit korupci, než že nenecháte stát rozhodovat téměř o ničem a hlavně ne o vašich penězích, se kterými dokážete určitě naložit daleko lépe, než kdokoli jiný.

Do krajských voleb jsme málem nešli, protože “dělat politiku” je u nás v ČR pořád ještě určitým stigmatem, takže se většině lidí psát někam svoje jméno trochu bojí. O šestou pozici na kandidátce jsem neusiloval, prostě mi byla přidělena. Velký úspěch nebyl očekáván a taky téměř žádný velký úspěch nepřišel. Pro nás jsou zajímavé hlavně parlamentní volby, v krajích toho moc změnit nemůžeme. Vítězství oranžovorudé koalice tzv. levice je IMHO supr, aspoň to lidí vyleká a začnou přemýšlet nad tím, koho volit příště a zda se u těch voleb opravdu už třeba neukázat.

Facebook
Twitter
LINKEDIN